O nas

Zależy Państwu na niepowtarzalnym wyjeździe integracyjnym, który z powodu wspaniałego klimatu na zawsze pozostanie w pamięci pracowników firmy? Konferencji, bankiecie czy innym evencie firmowym, który pozwoli zaprezentować Państwa przedsiębiorstwo od najlepszej strony? Poszukujecie firmy, która zorganizuje dla Was targi, otwarcie nowego obiektu, bal, szkolenie i inne tego typu wydarzenie na najwyższym poziomie? Po którym zostawicie Państwo najlepsze wrażenie i zrealizujecie ważne dla Państwa cele?

Trafiliście Państwo pod bardzo dobry adres. Miło nam gościć Państwa na naszej stronie!

Kim jesteśmy i dlaczego robimy to, co robimy?

Kochamy ludzi, pracę dla nich i z nimi. Cenimy sobie doskonałą organizację i świetną zabawę. Jesteśmy po to, by zrealizować Państwa cele dotyczące imprez integracyjnych, eventów, targów czy szkoleń. Kwintesencję naszych usług oddaje porównanie z wyborną kolacją – z nami znajdziecie Państwo połączenie najwyższej jakości dań z wyśmienitym smakiem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kilkuletnie doświadczenie w organizacji imprez na polskim rynku, mistrzostwo w koordynacji, kontakty i twórczość. Zrobimy wszystko, by zaspokoić Państwa potrzeby w zakresie organizacji różnego typu wydarzeń.

Dlaczego warto nas wybrać

Doświadczenie

Na polskim rynku działamy od 2010 roku. Mamy za sobą organizację targów branżowych, bankietów, imprez integracyjnych, ślubów i innych. Przez ten czas rozwinęliśmy umiejętność organizacji różnego typu imprez kierowanych od kilkunastu do kilku tysięcy osób, do firm, instytucji, osób indywidualnych – wszystko to z zachowaniem wysokiego profesjonalizmu i fantastycznego klimatu.

Kontakty

Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować liczne kontakty, dzięki którym organizujemy dla Państwa imprezy na najwyższym poziomie. Współpracujemy m.in. z Krzysztofem Ibiszem, Conrado Moreno, iluzjonistami, aktorami, dekoratorami, najlepszymi fotografami i wieloma innymi osobami, instytucjami, firmami, ośrodkami wypoczynkowymi i organizacjami, dzięki którym możemy zapewnić Państwu feerię barw w tworzeniu wydarzeń, o jakich marzycie.

Elastyczność i twórczość

Mamy mnóstwo pomysłów na to, by uczynić ważne dla Państwa wydarzenie niepowtarzalnym. Uwielbiamy wymyślać, tworzyć, działać i organizować w odpowiedzi na Państwa życzenia i potrzeby, ku zadowoleniu i satysfakcji ze współpracy. Nim zaproponujemy konkretne scenariusze imprez, wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, cele, dla których organizowane jest dane wydarzenie. Jeśli macie Państwo jakieś pomysły, dopasowujemy do nich praktyczne rozwiązania, jeśli wolicie skorzystać z naszych propozycji, przygotowujemy konkretne scenariusze w oparciu o Państwa potrzeby.

Klimatycznie

Każda impreza, wydarzenie ma swój niepowtarzalny charakter. Jedni stawiają na elegancję i klasykę, inni szukają profesjonalizmu i rozmachu, ktoś oczekuje wielkich wrażeń, ktoś woli ciepły, nastrojowy styl, w terenie czy w określonych wnętrzach. Ile imprez, tyle możemy wyodrębnić różnych stylów, dlatego pracując z Klientem rozpoznajemy klimat, na jakim mu najbardziej zależy i dokładamy wszelkich starań, by spełnić jego oczekiwania. Nie szukamy ograniczeń, koncentrujemy się nad poszukiwaniem najlepszych rozwiązań.

Opinie naszych Klientów

Oferta

W ofercie znajdziecie Państwo zarys naszych usług. Ich konkretny kształt zależy od Państwa celów i życzeń. Zrobimy wszystko, by spełnić je dla Państwa.

Nasze usługi kierujemy do firm, instytucji, osób indywidualnych, które chcą zorganizować imprezę/event dla od kilkunastu do kilku tysięcy osób.

Realizacja usług

I etap

Na początku spotykamy się z Państwem w celu określenia Państwa potrzeb i charakteru imprezy/eventu. By wydarzenie przyniosło zakładane rezultaty, zapoznajemy się z Państwa oczekiwaniami. Przeprowadzamy wstępny wywiad i wstępnie szkicujemy możliwe rozwiązania.

II etap

Na podstawie wywiadu, przygotowujemy scenariusze imprezy/eventu a następnie je prezentujemy. Państwo wybieracie najlepszą dla siebie opcję.

III etap

Przygotowujemy ofertę ściśle pod kątem Państwa potrzeb. Podpisujemy umowę. Państwo wpłacacie zaliczkę.

IV etap

Czas na działanie. Przystępujemy do akcji. Państwo możecie spać spokojnie, my zajmujemy się przygotowaniem całej imprezy. Każdą zmianę, ważniejszą kwestię uzgadniamy z Państwem.

V etap

Koordynujemy imprezę dbając, by wszystko działało jak w „szwajcarskim zegarku”.

VI etap

Po udanym wydarzeniu spotykamy się w celu podsumowania współpracy.

Dodaj komentarz