Szkolenia

Każda firma, instytucja jest wyjątkowa, ma niepowtarzalną specyfikę, kulturę organizacyjną, charakter i potrzeby. By szkolenie odpowiadało na te potrzeby, przygotowujemy je pod kątem danej firmy czy instytucji. Organizację szkolenia poprzedzamy badaniem oczekiwań i celów szkoleniowych firmy. Pod ich kątem opracowujemy program szkolenia.

Obszary szkoleniowe:

budowanie zespołu i liderstwo

Zdobycie wiedzy i rozwijanie umiejętności niezbędnych do kierowania pracą zespołu i wydobywania potencjału z ludzi.

współpraca zespołowa

Integracja grupy, rozwój umiejętności współpracy w zespole oraz poznanie mocnych stron wszystkich członków zespołu.

rozwój osobisty i zawodowy

Odkrywanie swoich mocnych stron, potencjału i predyspozycji zawodowych; poznawanie zasad niezbędnych do realizacji celów.

motywacja i motywowanie

Zdobycie wiedzy dotyczącej motywacji oraz motywowania innych do działania, poznawanie narzędzi motywacyjnych i zasad motywowania

wystąpienia publiczne i efektywne prezentacje

Rozwój umiejętności związanych z profesjonalnym występowaniem publicznym oraz prowadzeniem prezentacji. Ćwiczenie wystąpień.

zarządzanie sobą w czasie

Zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności dotyczących efektywnego zarządzania sobą w czasie i organizacji pracy.

komunikacja interpersonalna

Poznanie zasad dotyczących skutecznej komunikacji oraz rozwijanie umiejętności niezbędnych do efektywnego komunikowania się z ludźmi w życiu osobistym i zawodowym.

obsługa klienta

Zdobycie wiedzy dotyczącej zasad istotnych w budowaniu relacji z klientami oraz profesjonalnej obsłudze klienta. Rozwój umiejętności efektywnej obsługi klienta.

radzenie sobie ze stresem

Zapoznanie się z tematem stresu oraz zarządzania sobą w stresie. Wypracowanie metod radzenia sobie ze stresem.

rekrutacja

Zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności niezbędnych do skutecznego przeprowadzania rekrutacji pracowników.

system rozwoju pracowników

Poznanie mechanizmu i korzyści wynikających z systemu rozwoju pracowników. Zdobycie umiejętności niezbędnych do wdrażania systemu rozwoju w firmie.

ocena pracownicza

Zdobycie wiedzy na temat systemu ocen pracowniczych, jego wdrażania i funkcjonowania w firmie.

 

Szkolenia zrealizuje dla Państwa współpracujący z nami Certyfikowany Trener Biznesu Agnieszka Kubicka z Centrum Rozwoju (www.centrum-rozwoju.eu).

Głównym obszarem działalności firmy Centrum Rozwoju są szkolenia, doradztwo i coaching.

Agnieszka Kubicka, to absolwentka WSNHiD, na kierunku politologia, spec. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Podyplomowego Studium Psychologia w Zarządzaniu UAM w Poznaniu. Prowadzeniem szkoleń zajmuje się od 11 lat. Zaczynała szkoląc liderów i dyrektorów firmy Oriflame Oddział Kalisz. Dziś ma na swoim koncie kilka tysięcy godzin szkoleniowych.

Jest także Certyfikowanym Coachem Noble Manhattan i Praktykiem Coachem IIC. Od trzech lat zajmuje się coachingiem. Kilkaset godzin przeprowadzonych dotąd coachingów skutkuje zadowoleniem Klientów z osiągniętych rezultatów.

Od kilku lat zajmuje się także doradztwem. Doradza w firmach w zakresie zarządzania zespołem. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów personalnych i wdrażaniu systemów rozwoju pracowników, dzięki którym zwiększana jest efektywność zespołów i skuteczność w realizacji celów firmy. Współpracuje też z firmami jako zewnętrzny konsultant HR. Doradza również w kwestii rekrutacji pracowników.

Bazując na doświadczeniu zdobytym w czteroletniej pracy redaktora portalu oraz PR Menedżera firmy szkoleniowej, doradza również w zakresie budowania wizerunku osobistego oraz firmy, wystąpień publicznych, rozwoju itp.

Pisze także teksty biznesowe i psychologiczne do mediów branżowych m.in. Benefit, Personel i Zarządzanie i in. W 2013 roku wydała swoją pierwszą psychologiczną powieść „wbrew nadziei”.

Jest koordynatorem Projektu „Pomoc na czasie”.

 

Referencje:

Pani Agnieszka Kubicka wykazała się pełnym profesjonalizmem w przygotowaniu oferty szkoleniowej, zgodnej z naszymi oczekiwaniami. Zajęcia miały charakter warsztatowy dzięki czemu uczestnicy aktywnie uczestniczyli w szkoleniu (…) Bogate doświadczenie Trenera i profesjonalne podejście do szkolenia, dają gwarancję satysfakcji z udziału       w zajęciach. Gorąco polecam – Alicja Świtalska, Dyrektor Oddziału Axa w Kaliszu

***

Pani Agnieszka jest równie wspaniałym trenerem co człowiekiem i ma wiele do powiedzenia w zakresie motywowania i rozwoju osobistego. Naprawdę warto tego posłuchać, aby zrozumieć, że można zmieniać swoje życie na lepsze. A dzięki niej i jej doświadczeniu staje się to proste i przyjemne – Dorota Leszczyńska, prezes LWS SOFT

***

Jako trener Pani Agnieszka wyróżnia się ogromną charyzmą, profesjonalizmem, przygotowaniem merytorycznym oraz niezwykłą umiejętnością pracy z grupą.
Współpracę oceniam bardzo dobrze i polecam wszystkim
– Justyna Muranowicz, Specjalista ds. Szkoleń EGD

Więcej referencji znajdziecie Państwo na stronie:  www.centrum-rozwoju.eu